Andelshotellet Medarbejdere 

content/teamet-andelshotellet_lille.jpg

Foto: FrahmFoto

Fra venstre mod højre ses: 

Helge Hermansen - Indretning og Design 

John Ungermand - Daglig Leder - Mail: John@andelshotellet.dk 

Susanne Kam Kristensen - Salg Nord- & Midtjylland - Tlf: +45 6179 4276 - Mail: susanne@andelshotellet.dk 

Morten Møller - Salg  Syddanmark ,Sjælland & Hovedstaden  - Tlf: +45 +45 6147 2408 - Mail: morten@andelshotellet.dk 

Adie Jørgensen - Indehaver - Mail: adie@andelshotellet.dk 

Stig Hardbo Jørgensen - Indehaver - Mail: stig@andelshotellet.dk 

Lisanne Gerlich - Marketingkoordinator - Mail: lisanne@andelshotellet.dk 

René Jepsen - Økonomi 

Andelshotellets medarbejderstab på i alt 8 medarbejdere.

I skal være velkomne til at besøge kontoret i Munkebo, Bycentret 102, 5330 Munkebo, og få en snak om alle de fordele som et ejerskab i Sydeuropa gennem en dansk andelsforening byder på.

bubble